שאלות לפני ניתוח הגדלת חזה

שאלות לפני ניתוח הגדלת חזה

לא מעט מחקרים מראים כי מרבית הנשים היו מחליפות את מראה החזה שלהן, עוד המחקרים מראים כי רובן של אותן נשים שהיו מוכנות לבצע שינוי בחזה שלהן עומד על כ80 אחוזים, מסך הנשים שהיו חלק מאותם מחקרים. נתונים אלו אינם עומדים בחלל ריק ורק בשנת 2020 נעשו מעל לעשרת אלפים ניתוחי חזה, בשנה שלפני כן נעשו מספר ניתוחים דומה ומומחים טוענים כי המספר עוד עשוי לעלות. אבל מלבד כך שהניתוחים האלו הפכו להיות כל כך טרנדים ופופולריים, הם מביאים איתם גם לא מעט שאלות רלוונטיות מפי המטופלות העתידיות. ישנה חשיבות רבה לשאול את השאלות הללו, גם עבור בריאותך וגם בכדי שתהי מרוצה, אז מה הן אותן שאלות? נעזרו בד"ר רון עזריה כדי לקבל מענה.

מה הן השאלות ומה הן הבדיקות?

לניתוח פלסטי שכזה יש לא מעט שאלות שהינן קריטיות ומכיוון שניתוח שכזה עלול לשנות את גופך כמעט לכל החיים, חשוב שגם תשאלי אותן הרבה לפני שתשכבי על מיטת הניתוחים. השאלה הראשונה ושחוזרת על עצמה היא כמובן מי הוא הרופא המנתח? האם הוא חבר באגודת הכירורגים הפלסטיים?  האם יש לו מספיק ניסיון בניתוחים להגדלת חזה? וכמובן שרופא טוב גם יפנה אותך לבדיקה מקיפה עבור השד, החל מצניחת השד, הסימטריה שלו ועד לגושים שונים שעולים להופיע באזור המבוקש. לאחר השאלות הללו חשוב גם שתבררי אל מול הרופא מה הן הטכניקות שבהן הוא מעדיף להשתמש? האם הוא ידע לתכלל את הרצון שלך לגודל המושלם ואת החדרת השתל בצורה האופטימלית עם כמה שפחות עקבות?

שאלות טכניות וחשובות

שאלת הטכניקה כיצד מבצע המנתח את הגדלת החזה היא חשובה, גם על מנת שתביני היכן אמורה לעבור הצלקת וגם על מנת לקבל וודאות והבנה בנוגע להליך שהגוף אמור לעבור. הבנה שכזו חשובה גם להכנה המנטלית שלך לפני הניתוח וגם מהבחינה האסתטית, וכאשר אנו מדברים על אסתטיקה הרצון שלך חשוב מאוד. את השאלה הבאה יהיה עליך לשאול את עצמך, מה הוא גודל החזה אותו את מבקשת? ואם כך אז מה הוא סוג השתל שיוכל להעניק לך את התוצאה הרצויה? בנוסף חשוב גם לשאול לזמינות הרופא במהלך תקופת ההחלמה, זמני החלמה ומעקב רלוונטי.