פרויקטי תמ"א 38 שהושקו בחודש האחרון

פרויקטי תמ"א 38 שהושקו בחודש האחרון

התחדשות עירונית היא בהחלט אחד המנועים הנדלנים החזקים בשנים האחרונות, ותופס לא מעט מקום בכל הקשור לשוק הנדלן הישראלי. פרויקטים אלו נוכל לראות בכל נקודה בארץ ובסטטוסים, כאשר אלו אחראים על לא מעט מקצב הבנייה בזמן האחרון. אך בנובמבר 2022 אמור הפרויקט לבוא אל קיצו, וכשזה קורה עטים לא מעט יזמים ודיירים על מנת להספיק לשפץ רגע לפני שהתוכנית מסתיימת לחלוטין. ובשביל שגם אתם תוכלו להנות מהתוכנית והדירות החדשות שאמורים להבנות בקרוב, ריכזנו לכם את מספר פרויקטים חדשים של תמ"א 38 אשר הושקו בחודש האחרון. אז לפני שהפרויקט יגמר ויישאר זיכרון, הנה ההזדמנות שלכם לקנות נכס משופץ.

שכונת רמב"ם גבעתיים

אחת מהשכונות הוותיקות בגבעתיים אשר נקנתה אי שם בשנות השלושים של המאה הקודמת, בעלת בניינים ותיקים ואזורי ישיבה שיתופיים עם לא מעט צמחייה ואזורי נוי. שכונה זו גם נחשבת לאזור טוב באזור גבעתיים ומקבלת ציונים לא רעים בכל הקשור, לביטחון אישי, ניקיון השכונה, נגישות לתחבורה ציבורית ועוד. גבעת רמב"ם אמורה להוסיף לעצמה עם סיום הפרויקט מעל לשלושת אלפים יחידות דיור חדשות, אשר יחליפו 750 יחידות דיור ותיקות. הבניינים שיוקמו בגבעה יתחלקו בין 4.5 קומות לעד 10 קומות ועוד 3 פרויקטים שאמורים להוסיף בניינים בני 35 עד 45 קומות. במרבית האזור הירוק והמטופח של הגבעה יעבור שימור, יחד אליו יצטרפו עוד נטיעות חדשות שיספקו לא מעט חמצן אל התושבים באזור.

הבניין המעורב של יפו

יפו, בת ים, רמת גן ועוד ערים באזור גוש דן עוברים לא מעט שינויים, כחלק מתהליך ההתחדשות העירונית.
אך אחד המקומות שחווה בתקופה האחרונה סערות הוא לא אחר מאזור יפו, שבמהלך מבצע שומר חומות נרשם לא מעט מתח בין התושבים. אך בשונה מהתקופה שליוותה אותנו במבצע, דו הקיום ביפו ממשיך להתנהל על מי מנוחות כאשר תוכלו לראות פרויקט התחדשות אשר קורם עור וגידים דווקא בבניין מעורב ברחוב יפת. הבניין שמספרו הוא 312 אמור לעבור פינוי בינוי ובמסגרתו יוחלף בניין הרכבת שנבנה בסוף שנות השבעים, ובמקומו יוקם בניין חדש בעל 9 קומות ו60 דירות חדשות.