סוגי הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי

סוגי הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי

תקופת הקורונה הביאה עימה לא מעט קשיים כלכליים, חלק של מסעדות קטנות אשר היו צריכים לסגור, חלק של משפחות שיצאו לחל"ת או כל דבר דומה. מצב כזה הותיר לא מעט משקי בית בישראל ללא הכנסה קבועה, מה שהביא גם ללא מעט הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי. הלוואות אלו הוערכו כבר בשנת 2019 בסדר גודל העומד על כ120 מילארד שקלים, ולרוב משמשות לא מעט גם לקוחות בנקים אשר מסורבים בבנק או שתקרת האשראי עומדת על סופה. אך הלוואות אלו בעיקרן נלקחות למשך תקופות קצרות ביחס להלוואות של הבנקים, ותוכלו למצוא מגוון רחב של מוסדות פיננסים שתוכלו להיעזר בהם לטובת הלוואה חוץ בנקאית.

הלוואות

איפה אפשר למצוא הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי?

תוכלו למצוא הלוואות מהסוג הזה החל בחברות האשראי, קרן השתלמות(במידה ויש לכם) וחברות מימון שונות.

האם יש פיקוח על החברות על אותן חברות?

ברור. בנק ישראל מבצע מעקב שוטף בעזרת כמה כלים שונים, כמו לשכות האשראי השונות ודירוגי האשראי שנכנסו לתוקף לא מזמן. יחד עם זאת חשוב לבדוק את האישורים המתאימים אל מול החברות המלוות.

איך אוכל לקבל הלוואה בערבות המדינה?

הלוואות מהמדינה ניתנות ברובן לעסקים קטנים ובינוניים, לא כל אחד יכול לבל אותן ועליכם להיות בטוחים ומוכנים להסביר מדוע דווקא לכם מגיע. הלוואות אלו ניתנות בערבות המדינה ועוזרות בנטל ההלוואה.

הריבית של מסגרת האשראי שלי גבוה כי נוצלה עד לתומה, האם שווה לי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

ברוב המקרים, ריביות על מסגרת עו"ש שנמצאת באוברדראפט הריביות יכולות להגיע עד לכ22 אחוזי ריבית. אך אחוזי הריביות של הלוואות חוץ בנקאיות ברובן קטנות בהרבה.

מלבד מסגרת עו"ש שנוצלה, אילו עוד מטרות יש להלוואות מסוג זה?

הלוואות אלו מתוכננות כהלוואות לטווח הקצר, כך שגם הסכומים לרוב מוגבלים עד לעשרות אלפי שקלים. לכן המטרות יהיו בהתאם כמו שיפוץ, רכב חדש ועוד.

הלוואה חוץ בנקאית משל עצמך כבר עשית?

לאלו מכם אשר מטפחים קרן השתלמות, תוכלו לקחת הלוואה של עד 70 אחוזים מסך הקרן שלכם ולשעבד אותם. כך גם תוכלו להחליט על תנאי ריבית נמוכים ונוחים וגם לא לייצר עוד התחייבויות.
לקריאה נוספת – http://www.gilboasoap.co.il/%d7%90%d7%92%d7%a8%d7%95/%d7%94%d7%9c%d7%95%d7%95%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%97%d7%95%d7%a5-%d7%91%d7%a0%d7%a7%d7%90%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9d/