חברות מודיעין עסקי מובילות ב2021

חברות מודיעין עסקי מובילות ב2021

בשנים עברו מודיעין עסקי היה נחשב לז'אנר סרטים נורא קטן, ואם התוודעתם לסיפור הכולל בתוכו איזה שהוא אלמנטים של מודיעין עסקי הוא ככל הנראה התנהל בין תאגידים רבי עוצמה ושליטה. אך עם ריבוי החברות וצמיחת הכלכלה ברחבי העולם, מגיעה גם המחשבה על מודיעין עסקי, אשר יכול לא פעם להיות game changer  עבור לא מעט חברות. מודיעין עסקי יכול להיות מועיל כיום לא רק בגלל אינספור התחרות קיימת , אלא גם כי ידע הוא כוח, בין הוא עבור פיתוח מוצרים של חברה מתחרה, מידע אודות חובות של החברה ועוד. מידע מסוג זה יכול להקפיץ את החברה שלכם קדימה, אך לפני שאתם קופצים על חבילת מידע כזו הנה כמה חברות מודיעין עסקי המובילות בישראל לשנת 2021

מודיעין עסקי למה זה טוב?

היכולת של מודיעין עסקי טוב לשפר את העסק שלכם היא כמעט ברורה מאליה, ולכן היא מודיעין עסקי אמין וטוב פועל בכמה מישורים(ובהתאם לבקשה שלכם) ויכול להעניק לכם מידע חיוני ביותר.הפאן הראשון שבו מודיעין עסקי יכול לעזור לכם בו הוא כמובן ידע מקדים אודות מוצר של חברה מתחרה, כך תוכלו להקדים את המתחרים שלכם או לעצור פיתוח של מוצר מסויים.כך או כך תוכלו להיות עם היד על העליונה במקרה של פיתוח מוצרים, אך לא רק מכיוון שגם שותפות מסויימות אמורות להיסגר בצורה הרמטית עם ידיעת כל הפרטים אודות הצדדים שנכנסים לשותפות. מקרים כאלו קורים לא מעט בעולם העסקים ובעולם הכדורגל, וכאשר צד אחד מבין החברות שנכנסות לשותפות מסתיר חוב או עיכול הוא עלול לגרום לקריסה של החברה השנייה. לכן מודיעין עסקי אודות החברה שאיתה תבואו בשותפות, הינו דבר הכרחי מאוד.

חברות מודיעין עסקי בישראל

דן אנד ברדסטריט

החברה הבינלאומית לניתוח נתונים ודירוג תוכל לסייע לכם באיסוף מידע פיננסי אודות חברות שונותוהיא עושה זאת על ידי מאגר אימתני העומד לרשותה. דרך מודיעין זה תוכלו לקבל מידע מקיף ואמין על חברות שונות, בין אם בקניית סחורה ובין אם בשותפות. אך גם תוכלו לקבל דירוג של חברות שונות אשר יעזרו לכם להבין את טיבם.

דאיונאה

חברה ישראלית בעלת עשור של ניסיון ומספקת מגוון שירותים של מודיעין עסקי, מבצעת לא מעט מהפעילות שלה גם בחוץ לארץ ועובדת עם לא מעט חברות גדולות ומשרדים שונים של עורכי דין. פעילותה כוללת יכולת הפעלת אמצעי סייבר שונים, שמירה על מוצרים ואבטחות סייבר שונות למיניהם.

ויצמן יער

מבין חברות מודיעין עסקי מהמובילות בארץ, ולה 40 שנות ניסיון בעולם המודיעין האזרחי.החברה מפעילה מחלקת סייבר הממונה על אבטחה ואיסופי מידע שונים, על מבדקי אמינות וחקירות למרואיינים ואפילו בתחום האבטחה, שירותי קב"ט ועוד. כל אלו ועוד רבים מהשירותים אותם מפעילין בויצמן יער, תוכלו למצוא עם ניסיון רב ותכליתיות מרובה במגדלי בסר 4 בבני ברק.