השוואת עלויות שתלים קצרים

השוואת עלויות שתלים קצרים

טיפולי השיניים בשנים האחרונות הולכים ומתפתחים בקצב מהיר, חלק מטכנולוגיה חדשה שמשמת את טיפולי השיניים אלו הם כמובן השתלים הקצרים. שתלים אלו הופכים ליותר ויותר נפוצים בטיפולי השתלת שיניים, מכיוון ששתלים אלו יכולים לתת מענה למגוון בעיות היכולות להצטבר בפה ללא שיניים. שתלים אלו קצרים יותר מהשתלים הרגילים, רחבים יותר ויכולים להחזיק יותר "משקל" בתוך הפה, מה שעוזר למטופלים אשר סובלים מנסיגה בלסת או בעיות בחניכיים. טיפולים אלו יכולים להגיע לאלפי שקלים במקרה הטוב ולעשרות אלפי שקלים במקרה הגרוע, לכן לפני שאתם מתחילים בטיפול שכזה, המאמר הבא יעזור לכם לעשות השוואה בעלויות של שתלים קצרים.

עלויות לפי מיקום וסוג השתל

מכיוון שטיפולי שיניים יכולים להיות עסק לא יתר חשוב לקחת כמה פרמטרים בחשבון, שניהם מהם יכולים להיות חשובים מאוד והם כמובן המיקום הגאוגרפי של המרפאה המטפלת בכם והשני כמובן זה סוג החומר ממנו עשוי השתל. כך שאם הגעתם אל מרפאה יקרה בהמלצת חבר שאתם סומכים עליו, קחו בחשבון כי המחיר יהיה בהתאם אל  המיקום הגאוגרפי. דבר נוסף וחשוב לא פחות הוא סוגי השתלים ומהיכן הגיעו, העלויות כמובן יכולות להשתנות אם השתל הגיע מארהב, אירופה או בישראל. כך שעלויות של שתל קצר יכולות לנוע בין 700  ל 4500 שקלים. שני פרמטרים אלו יעזרו לכם לצמצם את העלויות ולערוך סקר שוק נכון ושפוי לכיס שלכם.

עלות לפי אזור השן וחומרי הכתר

לא מרבית האנשים יודעים כי מחיר טיפול שיניים יכול להשתנות בהתאם למיקום של השן, כך למשל שתל קצר לשן טוחנת יכול לעלות בין 2000 ל 4800. המחיר משתנה בהתאם גם לשיניים קדמיות. אך מלבד המיקום של טיפול השיניים חשוב גם לקחת בחשבון את סוג החומרים בהם משתמשת המרפאה עבור ייצור הכתרים, במידה וצריך כמובן. סוג חומר הכתר יכול להשפיע על עמידות הכתר לאורך זמן, המחיר כמובן ועל איכות העבודה בסופו של דבר. החומרים לכתרים לרוב יהיו זירקוניה, מתכת אצילה, מתכת חצי אצילה וכו. לכל אחד מהם השפעה שונה והמחיר של אלו יכול להשתנות בהתאם לסוג הכתר הכמות וכו. https://bicon.co.il/%d7%a9%d7%aa%d7%9c%d7%99%d7%9d/